طرح توجیهی پروژه باغشهر انیس آباد

در راستای ایجاد ارزش افزوده، توانمندسازی و خلق فرصت های ناب اقتصادی شرکت تعاونی کوشاگران عرصه اقتصاد مبین اقدام به واگذاری تعدادی از قطعات زمین 600 متری با کاربری باغچه، در مجموعه باغشهر انیس آباد نموده است.

از آنجا که شهر تهران در محورهای شرق، غرب و شمال گسترش و توسعه یافته است و جهت توسعه آن درسنوات آتی، بدون شک در جنوب تهران خواهد بود، بر آن شدیم تا باغ شهری با رویکرد ایرانی- اسلامی بنا نمائیم.

از این روی شرکت تعاونی کوشاگران در شرف ایجاد مجموعه باغ شهرانیس آباد، با وسعت 6،600،000 مترمربع (660 هکتار) و موقعیت جغرافیایی 15کیلومتری حسن آباد شهر ری در استان تهران، بین بزرگراه آزادگان و کمربندی در حال احداث جدید تهران( از آبیک به گرمسار)، در جوار حوزه های در حال توسعه روز افزونی نظیر: شهرفرودگاه امام خمینی(ره) به وسعت سیزده میلیون و هفتصد هکتار( قریب به یک هفتم شهر تهران)،شهر جدید پرند، مجموعه سرزمین ایرانیان، مجموعه تفریحی فشافویه، شهر آفتاب و مجموعه نمایشگاه دائمی

بین اللملی می باشد.

لذا از هموطنان گرامی جهت مشارکت در سرمایه گذاری در این پروژه عظیم و توسعه اقتصاد خانوار ایرانی، دعوت به عمل می آید.

 

نکات وضرورت های قابل توجه حضور دراین منطقه از استان تهران:

  1. توجه به تنها امکان توسعه شهرک های اقماری درمنطقه جنوب شرق تهران
  2. قرارگرفتن درحد فاصل دو  بزرگراه شهر تهران:

 الف- کمربندی شمالی آزادگان شمال زمین های انیس آباد

 ب-  کمربندی جنوبی بزرگراه آبیک،کرج تهران ،گرمسار

  1. مجاورت با توسعه آتی شهر آفتاب و نزدیکی به نمایشگاه دائمی بین المللی تهران
  2. فاصله نزدیک با شهر و منطقه آزاد فرودگاهی درحال احداث امام خمینی(ره) با مساحت بیش از سیزده هزار و هفتصد هکتار و همچنین مجاورت با پروژه درشرف ابتیاع"مجتمع ویژه خدمات فرودگاهی" مرتبط با شرکت گردشگری کوشاگران به مساحت هفتاد هکتار ویژه فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره)
  3. فاصله نزدیک کمتر از 10 کیلومتری با دو مجتمع خدمات بین راهی درحاشیه بزرگراه حرم تا حرم وکمربندی جنوبی و دوم شهر تهران   

ثبت نام در پروژه مجموعه باغشهر انیس آباد

 

 راهنمای سایت